Inżynier Serwisu (woj. zachodniopomorskie)

Posted 03 Jun 2019

Mazowieckie - all, Mazowieckie - Poland

Req Id 193133

Details

Kariera to nieustająca podróż pełna nowych odkryć. Od 350 lat z ogromną pasją, zaangażowaniem i odwagą szukamy nowatorskich rozwiązań w zakresie nauki i technologii w sektorach Healthcare, Life Science i Performance Materials. Dzięki ich wdrażaniu 50 000 naszych pracowników ma niezwykły wpływ na to, jak cały świat żyje, pracuje i bawi się.

Obecnie poszukujemy kandydatów do współpracy jako:

Inżynier Serwisu

Dział Life Science

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie

Własna działalność gospodarcza

Główne zadania:

Osoba pełniąca obowiązki Inżyniera Serwisu będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego działania sprzętu laboratoryjnego sprzedawanego przez Merck Sp. z o.o. poprzez obsługę serwisową.

Oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenia wyższego politechnicznego (elektronika, chemia, mechanika)
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku w serwisie technicznym sprzętu mile widziane
  • umiejętności identyfikacji elementów i podzespołów stosowanych w budowie urządzeń laboratoryjnych (wiedza i umiejętności z zakresu elektroniki, informatyki, automatyki, hydrauliki i mechaniki)
  • uprawnienia do pracy z urządzeniami elektrycznymi do 1 kV mile widziane
  • bardzo dobrej organizacji i planowania pracy własnej
  • zorientowania na rezultaty
  • umiejętności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B

Złóż aplikację i zapoznaj się z dodatkowymi informacjami na

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 03.07.2019 r. klikając w przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Redirect

You have accessed emdserono.ca, but for users from your part of the world, we originally designed the following web presence merckgroup.com

Let's go

By sharing this content, you are consenting to share your data to this social media provider. More information are available in our Privacy Statement